piątek, 1 marca

Internetowy sklep Apple został zamknięty przed zbliżającą się konferencją otwarcia Worldwide Developers Conference, która ma rozpocząć się o godzinie 19:00 czasu polskiego.

I choć od kilku już lat Apple nie wypuścił żadnego nowego urządzenia podczas WWDC to fakt, że sklep nie działa sugeruje, że dzisiaj może zobaczymy coś nowego. Apple rutynowo zamyka swój sklep internetowy w godzinach poprzedzających swoje konferencje podczas których spodziewane są nowe produkty.

To pierwszy raz od 2017 roku kiedy to sklep internetowy Apple został zamknięty przed WWDC Wtedy to ogłoszono kilka odświeżeń sprzętowych dla iPada Pro, MacBooka, MacBooka Air, MacBooka Pro i iMaca. Podczas WWDC 2017 firma Apple zaprezentowała również iMaca Pro i pierwszego HomePoda, które finalnie pojawiły się na rynku odpowiednio w grudniu 2017 roku i lutym 2018 roku.

Plotki sugerują, że Apple może zaprezentować dziś nowego MacBooka Air 2022 z przeprojektowaną obudową, bardziej przypominającą MacBooka bez zwężenia obudowy, kilkoma nowymi opcjami kolorystycznymi podobnymi do iMaca, białymi ramkami, białą klawiaturą i być może szybszym chipem M2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx