niedziela, 14 kwietnia

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Apple otwierająca doroczną Worldwide Developers Conference. Konferencja ta od wielu lat poświęcona jest prezentacji nowych wersji oprogramowania, które finalnie trafiają do użytkowników na jesieni.

Po raz kolejny, tak jak w roku ubiegłym, konferencja odbywa się wyłącznie online i jest wydarzeniem całkowicie cyfrowym. 

To co dziś zobaczymy to na pewno pierwsze spojrzenie na nową wersję systemu mobilnego czyli iOS 15 i iPadOS 15, nowy system operacyjny dla komputerów Mac czyli macOS 10.17, system operacyjny zegarów Apple Watch czyli watchOS 8 oraz TVos 15. Pojawiły się pogłoski, że Apple może wprowadzić nową wersję systemu operacyjnego HomeOS przeznaczony dla HomePoda a w przyszłości innych urządzeń inteligentnych. Poza nowościami systemowymi, wszyscy liczymy na premierę nowych MacBooków Pro z ulepszonymi wersjami własnych chipów Apple Silicon i odświeżonym wyglądem, choć te konferencje nie były miejscem częstych prezentacji nowego sprzętu.

To wszystko zobaczyć możecie również na naszej stronie, gdzie dokładnie o 19.00 rozpocznie się streaming z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx