sobota, 2 marca

Wraz z nadchodzącym WWDC Apple zaktualizował swoją oficjalną stronę z Profilem Zarządu, zamieniając na Memoji wszystkich kluczowych menedżerów wymienionych na stronie.

Podobne awatary pojawiają się teraz również na kontach menedżerów w mediach społecznościowych, ponieważ firma przygotowuje się do podglądu nowych wersji swojego oprogramowania systemu operacyjnego, w tym iOS 15, który ma zawierać duże aktualizacje aplikacji Wiadomości.

Apple już raz zmienił zdjęcia profilowe Zarządu na Memoji w 2018 roku, kiedy to w ten sposób świętował Światowy Dzień Emotikony, a właśnie w tym roku były one nową funkcją iPhone’a X. Wtedy zmieniono tylko głowy, pozostawiając resztę oryginalną.

Tym razem zdjęcia zostały hurtowo zastąpione bezcielesnymi głowami na ciemnym tle, co odzwierciedla szersze wykorzystanie bardziej zaawansowanej technologii Memoji w materiałach promocyjnych Apple na WWDC 2021.

Wirtualna konferencja otwierająca WWDC 2021 rozpocznie się już o 19.00 czasu polskiego. Wydarzenie ma dać nam pierwsze spojrzenie na nowe aktualizacje systemów operacyjnych. Apple planuje transmitować na żywo konferencję na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji Apple TV, a dla wszystkich którzy nie będą mogli jej oglądać przygotujemy relację ze wszystkich nowości jakie zostaną na niej zaprezentowane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx