niedziela, 3 marca

W dniach 23 i 24 czerwca wszyscy ojcowie wspólnie z dziećmi będą mogli przeżyć technologiczną przygodę. Konsultanci iSpot, w wybranych salonach, przygotowali moc atrakcji na dzień iTaty, po których każdy tata będzie chodził dumny co najmniej przez tydzień!

Młodzi ludzie nieustannie wpatrujący się w ekrany smartfonów czy tabletów to powszechny widok, który zdominował młodzieżowe aktywności. Starsze pokolenia, których rewolucja cyfrowa nie dotknęła w takim stopniu jak millenialsów, obawiają się, że nie zacieśnia to relacji międzyludzkich, które sprowadzane są jedynie do kolejnych linijek tekstu w okienkach komunikatorów. Czy rzeczywiście postęp cyfryzacji to wstęp do zakończenia relacji rodziców z ich dziećmi? Oczywiście, że nie! Sprawdź jak spędzać czas z dzieckiem – atrakcyjnie i wartościowo.

Świętuj dzień iTaty razem z nami!

23 i 24 czerwca w salonach iSpot, ojcowie wraz z dziećmi będą mieli okazję m.in. zaprogramować prawdziwego robota Photona, czy poczuć klimat Gwiezdnych Wojen dzięki zabawie filmowym R2-D2. Sportowego ducha walki pobudzi wyścig wyjątkowymi samochodami Osmo Hot Wheels i  rywalizacja bojowymi pojazdami Galaxy Zega. To wszystko z wykorzystaniem iPadów najnowszej generacji!

Zobacz, jak wiele satysfakcji sprawia wspólne rozwiązywanie cyfrowych łamigłówek!

Nie czekaj i zarejestruj się ze swoim dzieckiem na warsztaty już dziś (https://bit.ly/2l5TDfm)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx