wtorek, 25 stycznia

Firma Apple rozpoczęła dziś nową kampanię reklamową skoncentrowaną na komputerach Mac z hasłem „Behind the Mac” i prezentującą twórców, którzy wykorzystali komputery Mac do „stworzenia czegoś wspaniałego”. W serii pojawiły się cztery reklamy, z których pierwsza to „Historia artysty” Daniela Johnstona, przedstawiająca różne osoby używające komputerów Mac jako część ich twórczej pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=dar_brj8zdw

Trzy kolejne reklamy koncentrują się na konkretnych użytkownikach komputerów Mac z różnych dziedzin:

– fotograf i osoba niepełnosprawna, Bruce Hall, który jest prawnie niewidomy, używa swojego Maca i iPhone’a, aby „widzieć rzeczy, które zawsze były poza jego zasięgiem”. Niektóre prace Halla są częścią stałego zbioru Biblioteki Kongresu USA.

https://www.youtube.com/watch?v=IPv9jFWhzGE

– Artystka Grimes używa komputera Mac „od początku do końca”, aby stworzyć całą swoją muzykę, edytować teledyski i tworzyć cyfrową sztukę dla swoich singli.

https://www.youtube.com/watch?v=eRl5wi8JCnA

– Deweloper aplikacji Peter Kariuki z Rwandy użył swojego komputera Mac do stworzenia aplikacji SafeMotos łączącej pasażerów z motocyklowymi taksówkarzami. Aplikacja monitoruje motocyklistów na drodze „wykrywając niebezpieczne nawyki jazdy i pomagając im stać się lepszymi kierowcami”.

https://www.youtube.com/watch?v=QAM2lqbPElU

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x