sobota, 24 lutego

Marka WD, należąca do Western Digital, rozszerzyła cenioną przez użytkowników serię produktów My Book Desktop Storage o nowe modele My Book o pojemności 22 TB oraz My Book Duo o pojemności 44 TB!

Stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy w projektowaniu innowacji, urządzenia są najbardziej pojemnymi w historii dyskami tego typu, przeznaczonymi dla użytkowników indywidualnych. Dzięki nim będą mogli oni wygodnie i bezpiecznie przechowywać swoje cyfrowe zasoby, których z każdym rokiem generujemy coraz więcej.

W przeciętnym gospodarstwie domowym działa obecnie około 10 urządzeń podłączonych do sieci. Nowe rozwiązanie do przechowywania danych o ogromnej pojemności zapewni zatem użytkownikom przestrzeń, która pozwoli im tworzyć backup danych z wszystkich ich urządzeń, i to nie tylko tych noszonych przy sobie, ale też używanych w domu. Niezależnie od tego, czy będą to prywatne zdjęcia i filmy, dokumenty czy inne pliki – WD zapewni im rozwiązanie, które pozwoli skutecznie i bezpiecznie zaspokoić potrzeby związane z przechowywaniem danych.

„Korzystając na co dzień z wielu różnych urządzeń, cały czas tworzymy, ’konsumujemy’ i archiwizujemy ogromne ilości cyfrowych treści. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom wygodnego w użyciu i niezawodnego urządzenia do przechowywania wszystkich tych plików” – mówi Susan Park, wiceprezes ds. product management w Western Digital.

My Book o pojemności 22 TB zapewnia użytkownikom możliwość stworzenia bezpiecznego backupu tysięcy dokumentów, zdjęć, filmów i innych plików pochodzących z najróżniejszych źródeł – w tym przenośnych dysków SSD/HDD, kart pamięci czy nośników USB. Dane te można wygodnie zapisać w jednym miejscu, uporządkować oraz zapewnić sobie łatwy dostęp do nich.

Dla użytkowników, którzy poszukują jeszcze większej pojemności, dostępny będzie My Book Duo o pojemności 44 TB, wyposażony w zoptymalizowane do pracy w konfiguracji RAID dyski

Western Digital i oferujący od ręki najwyższą pojemność i wydajność. My Book Duo może również zostać skonfigurowany do pracy w trybie RAID 1 (redundancja/mirroring) lub używany jako dwa niezależne dyski (JBOD, stosowne oprogramowanie dostarczane jest w zestawie).

Dostępność

My Book 22TB jest dostępny w cenie 3235 PLN, zaś model 44TB – w cenie 8353 PLN. Oba produkty można już kupić u wybranych dystrybutorów Western Digital, w e-sklepach oraz sklepie Western Digital.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx