czwartek, 7 grudnia

Apple może w tym roku wprowadzić drugą generację Apple Pencil wynika z plotek pochodzących z azjatyckiego łańcucha dostaw. Nowe Apple Pencil może być zaprezentowane na imprezie, która podobno ma się odbyć w marcu, gdzie może być pokazany wraz z następną generacją iPada Pro.

Potencjalne funkcje drugiej generacji Apple Pencil nie są znane, ale poprzedni raport Bloomberg sugerował, że Apple rozważa nowe możliwości, które pozwalają Apple Pencil pracować w szerszym zakresie aplikacji, które mogłyby zostać wprowadzone wraz z nowym akcesorium.

Istnieją również pewne spekulacje, że Apple może wprowadzić funkcjonalności opisane w kilku patentach, w tym nową technologię anteny i magnes, który pozwoliłby Apple Pencil dołączać się do obudowy iPada, kiedy nie jest w użyciu.

Choć nie ma jeszcze żadnych konkretnych szczegółów na temat tego, co potencjalnie może być zawarte w drugiej generacji Apple Pencil, ze względu na przewidywane duże zmiany, które mają być wprowadzone do linii iPada Pro, ma to jakiś sens, że Apple przedstawi zaktualizowaną wersję swojego „ołówka”.

Plotki sugerują, że Apple wprowadzi nowy model iPada Pro posiadającego średnicę około 10 cali ale pozbawionego ramek. Choć prawdopodobny iPad będzie korzystał z większego wyświetlacza 10-calowego, to mówi się, że zachowa ten sam rozmiar co istniejący 9,7-calowy iPad Pro. Funkcje takie jak Touch ID mają być podobno wbudowane w wyświetlaczu, tak jak w prawdopodobnym iPhone’ie 8.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx