czwartek, 22 lutego

Dropbox ogłosił dzisiaj, że po okresie testów beta udostępnił publicznie trzy nowe funkcje, w tym menedżera haseł, dodatkową ochronę plików i funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych komputerów na komputerach Mac i PC.

A na czym dokładnie polegają wprowadzone nowe funkcje:

  • Hasła Dropbox: podobnie jak 1Password, ten menedżer haseł umożliwia zapisywanie nazw użytkowników i haseł do konta oraz synchronizowanie ich na urządzeniach z automatycznie uzupełnianymi lub sugerowanymi hasłami podczas logowania się do witryn internetowych i aplikacji mobilnych. Dropbox Passwords jest dostępny jako aplikacja komputerowa, aplikacja mobilna i rozszerzenie przeglądarki dla subskrybentów Dropbox Plus i Dropbox Professional.
  • Dropbox Vault: ta funkcja umożliwia użytkownikom tworzenie lokalizacji w Dropbox z dodatkową warstwą zabezpieczeń poufnych plików. Skarbiec jest chroniony kodem PIN i można go udostępniać zaufanym kontaktom. Skarbiec można otworzyć tylko z Dropbox.com i aplikacji mobilnej Dropbox. Ta funkcja będzie dostępna tylko dla użytkowników Dropbox Plus.
  • Kopia zapasowa komputera Dropbox: Ta funkcja umożliwia użytkownikom automatyczne tworzenie kopii zapasowych niektórych kluczowych folderów z komputera Mac lub PC, takich jak Pulpit, Dokumenty i Pobrane, w Dropbox. Ta funkcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników Dropbox.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx