sobota, 28 stycznia

Apple udostępnił niewielką aktualizację iOS 13.6.1 i iPadOS 13.6.1. Aktualizacje pojawiają się miesiąc po wydaniu aktualizacji iOS 13.6 z Car Key.

Aktualizacje iOS i ‌‌iPadOS‌‌ 13.6.1 są dostępne na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

iOS 13.6.1 rozwiązuje problem, który mógł powodować, że niepotrzebne pliki danych systemowych nie były automatycznie usuwane, gdy jest mało miejsca, oraz rozwiązuje problem z zarządzaniem temperaturą, który powodował, że niektóre wyświetlacze iPhone’a miały zielony odcień. Zawiera również poprawkę błędu, który mógł powodować wyłączenie powiadomień o ekspozycji dla niektórych użytkowników.

W oficjalnej liście zmian czytamy:

Uaktualnienie iOS 13.6.1 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a:

  • Rozwiązuje problem polegający na tym, że niepotrzebne pliki danych systemowych mogły nie być automatycznie usuwane, gdy na urządzeniu było mało miejsca.
  • Naprawia problem z zarządzaniem temperaturą, który powodował, że niektóre wyświetlacze miały zielony odcień.
  • Naprawiono problem, w wyniku którego powiadomienia o ekspozycji mogły być wyłączone dla niektórych użytkowników.

iOS 13.6.1 prawdopodobnie będzie ostatnią aktualizacją systemu operacyjnego iOS 13, ponieważ Apple skupił swoje prace nad iOS 14, aktualizacją, która ma zostać wydana jesienią.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx