poniedziałek, 27 maja

Firma Apple niedawno ponownie uruchomiła witrynę Apple Music w wersji beta, dodając funkcję „Słuchaj teraz”, która zastępuje kartę „Dla Ciebie” w standardowej witrynie Apple Music.

Funkcja „Słuchaj teraz” jest podobna do „Dla Ciebie” i zawiera najpopularniejsze propozycje oparte na zwyczajach użytkowania, ostatnio odtwarzanych utworach i automatycznych listach odtwarzania, takich jak Favorites i Chill Mix i jest regularnie aktualizowana o nowe sugestie.

Nowa strona beta, początkowo zauważona przez 9to5Mac wprowadza nową zakładkę „Słuchaj teraz”, która została wprowadzona w Apple Music w iOS 14, iPadOS 14 i macOS Big Sur. Apple przeprojektował również witrynę beta Apple Music, aby przypominała wygląd aplikacji Muzyka w iOS 14.

Firma Apple udostępniła internetową wersję Apple Music we wrześniu 2019 roku. Apple Music w sieci umożliwia subskrybentom Apple Music logowanie się, aby uzyskać dostęp do ich bibliotek muzycznych, list odtwarzania, osobistych składanek i rekomendacji. Zawartość muzyczna jest odtwarzana bezpośrednio w przeglądarce internetowej, więc przeglądarka internetowa sprawia, że aplikacja Apple Music jest dostępna na każdym urządzeniu.

‌Apple Music‌ w Internecie nie oferuje pewnych funkcji, które można znaleźć w dedykowanych aplikacjach Apple Music, takich jak opcja wyświetlania tekstów odtwarzanych utworów.

Wersja beta prawdopodobnie zastąpi dotychczasową gdy ‌iOS 14‌, ‌iPadOS 14‌ i macOS Big Sur zostaną udostępnione publicznie tej jesieni. Witryna beta jest dostępna pod adresem beta.music.apple.com, podczas gdy standardowa witryna jest nadal dostępna pod adresem music.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx