czwartek, 18 sierpnia

Apple ogłosił dziś, że będzie koproducentem thrillera psychologicznego Neo-noir „Losing Alice” twórcy, pisarza i reżysera Sigala Avina. Serial zadebiutuje na Apple TV+, ale jego data premiery jeszcze nie została podana.

Apple opisuje „Losing Alice” jako „ekscytującą filmową podróż, która wykorzystuje retrospekcje i wybieg w przyszłość w satysfakcjonująco złożonej narracji, która prowadzi widza przez świadomość i podświadomość umysłu bohatera”. Serial będzie śledził Alice, 48-letnią reżyserkę, która „czuje się niepotrzebna, odkąd wychowała rodzinę”.

Po krótkim spotkaniu w pociągu, ma obsesję na punkcie 24-letniej scenarzystki Femme Fatale, Sophie (granej przez Lihi Kornowski) i ostatecznie rezygnuje ze swojej moralnej uczciwości w celu osiągnięcia władzy, znaczenia i sukcesu.

Przez pryzmat kobiecości, Fausty bada takie kwestie, jak zazdrość, poczucie winy, strach przed starzeniem się oraz złożone relacje między swoją kobiecością a relacjami z innymi kobietami. Ale przede wszystkim „Losing Alice” to list miłosny do reżyserki.

Rolę Alice ma zagrać Ayelet Zurer.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx