wtorek, 20 lutego

Pickup Forda z serii F jest najlepiej sprzedającym się pojazdem w USA. Ostatnio producent zaprezentował przeprojektowany model F-150, który będzie posiadał nowy system multimedialny SYNC 4 Forda z bezprzewodowym CarPlay i Android Auto.

Ford ogłosił SYNC 4 w październiku zeszłego roku, a pierwszym zapowiedzianym pojazdem, który ma go posiadać będzie nadchodzący elektryczny Mustang Mach-E. Wraz z F-150, Ford rozpocznie dodawanie nowego systemu do swojej bardziej popularnej oferty pojazdów.

Model F-150 jest wyposażony w SYNC 4 i bezprzewodowy standard CarPlay, ale dostępne są dwa różne rozmiary ekranów multimedialnych: 8-calowy ekran, który jest standardem w niższych opcjach XL i XLT, oraz większy 12-calowy ekran dostępny jako Opcja pakietu w wykończeniu XLT i standard w wykończeniach Lariat i wyższych.

Bezprzewodowy CarPlay wdrażany jest stosunkowo wolno i został w dużej mierze ograniczony do marek premium, takich jak BMW, Porsche i Audi, chociaż jesteśmy na progu szerszych wdrożeń z Fordem, GM i Fiatem Chryslerem, które ogłaszają wsparcie dla funkcji w wybranych modelach z 2021 roku, które zostaną wprowadzone na rynek w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx