piątek, 8 grudnia

Oficjalny koreański dostawca wyświetlaczy dla firmy Apple w wywiadzie z The Korea Times powiedział, że produkcja 12,9-calowych wyświetlaczy Retina do następnej generacji iPada jest już w toku, a premiera tabletu ma nastąpić na początku przyszłego roku. Raport stwierdza, że 12,9-calowy iPad będzie miał jeszcze lepszy wyświetlacz bliski jakości ultra wysokiej rozdzielczości (UHD), który będzie znacznie większy i posiadający wiele więcej pikseli niż obecny 9,7-calowy iPad Air.

„Jeden z głównych dostawców wyświetlaczy dla Apple produkuje teraz 12,9-calowe wyświetlacze Retina, które będą używane w nowym iPadzie, który wyjdzie jakoś na początku przyszłego roku” powiedział we wtorek portalowi The Korea Times w rozmowie telefonicznej lokalny urzędnik dostawcy Apple.

.. „12,9-calowy iPad będzie miał lepszą jakość obrazu. Jako partner firmy Apple zamierzamy wzmocnić swoją linię wyświetlaczy, które mają prawie ultra wysoką rozdzielczość (UHD), nadchodzący iPad zapewni bardzo wyraźny obraz podobny do UHD” powiedział oficjalnie urzędnik.

Raporty o 12,9-calowym iPadzie pojawiały się sporadycznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W lipcu Wall Street Journal poinformował, że Apple i jego dostawcy rozpoczęli badanie ekranów dla 12,9-calowych iPadów i większego iPhone’a, co było następstwem plotek jakoby Apple pracował nad większym „iPadem maxi”, który miałby być konkurencją dla ultrabooków. Badania przeprowadzone przez NPD DisplaySearch w październiku w łańcuchu dostaw zasugerowały również, że debiut 12,9-calowego iPada jest zaplanowany na przyszły rok, jednak raport nie określił dokładnie, kiedy tablet będzie wydany.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KITKAT33
KITKAT33
10 lat temu

Popracowali by nad mocniejszymi bateriami

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx