poniedziałek, 17 czerwca

Jak informuje Bloomberg, dostawcy Apple są przygotowani do produkcji komponentów do 75 milionów iPhone’ów w drugiej połowie tego roku, mniej więcej tyle samo, co w tym samym okresie ubiegłego roku. Cele produkcyjne sugerują, że Apple spodziewa się, że popyt na iPhone’a ustabilizuje się w tym roku po ostatnich spadkach sprzedaży, w dużej mierze skompensowanych wzrostem średnich cen.

Jak zauważa Bloomberg, fakt, że dostawcy planują produkcję 75 milionów sztuk, nie oznacza, że Apple będzie w stanie sprzedać tak wiele telefonów, jednak dostawcy są w stanie ustawić produkcję nawet na 80 milionów urządzeń, jeśli będzie tego wymagał popyt. Jak zawsze, Apple oceni popyt po premierze nowych iPhone’ów i odpowiednio dostosuje produkcję.

Firma Apple zaprzestała publicznego raportowania sprzedaży jednostkowej iPhone’ów i innych produktów w swoich kwartalnych raportach finansowych, co utrudnia analitykom i innym osobom śledzenie tych liczb w czasie i wymaga od nich obliczania sprzedaży jednostkowej w oparciu o zgłoszone liczby przychodów i szacunkowe średnie ceny.

Spodziewamy się, że tegoroczne iPhone’y będą wyglądać bardzo podobnie do obecnej linii, z trzema nowymi modelami, które będą następcami iPhone’a XS, XS Max i XR w tych samych rozmiarach wyświetlacza. Najbardziej oczywistą różnicą zewnętrzną będzie tylna kamera, która będzie umieszczona w kwadracie, a następcy iPhone’a XS i XS Max mają w nim zobaczyć trzy soczewki, podczas gdy następca iPhone’a XR przejdzie z jednego obiektywu na dwa.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx