poniedziałek, 20 maja

Samsung ogłosił dzisiaj, że jego składany smartfon, Galaxy Fold, ma zostać wprowadzony na rynek we wrześniu po opóźnieniu związanym z wprowadzeniem pewnych zmian projektowych.

Nowa wersja Galaxy Fold ma kilka modyfikacji i ulepszeń konstrukcyjnych. Górna warstwa, która została omyłkowo oderwana przez niektórych recenzentów, została ulepszona, aby było jasne, że jest to integralna część wyświetlacza. Wprowadzono również dodatkową ochronę przed zanieczyszczeniami, aby lepiej chronić wyświetlacz przed zewnętrznymi cząstkami.

Firma twierdzi, że pracuje również nad poprawą ogólnego komfortu użytkowania Galaxy Fold, optymalizując więcej aplikacji i usług dla składanego interfejsu.

Samsung początkowo planował wypuszczenie Galaxy Fold tej wiosny, ale skończyło się na opóźnieniu premiery po tym, jak kilku recenzentów doświadczyło uszkodzenia urządzeń Galaxy Fold już po kilku dniach.

Opierając się na zmianach wprowadzonych przez Samsunga do Galaxy Fold, brzmi to tak, jakby każdy indywidualny problem został rozwiązany, więc miejmy nadzieję, że nowe wersje Galaxy Fold będą lepiej radzić sobie niż początkowe urządzenia recenzenckie.

Samsung twierdzi, że Galaxy Fold zostanie udostępniony konsumentom od września na wybranych rynkach, a szczegółowe informacje o premierze zostaną przekazane w miarę zbliżania się terminu wprowadzenia na rynek.

Samsung Fold Galaxy, który będzie jednym z pierwszych składanych smartfonów na rynku, będzie kosztował w Stanach Zjednoczonych 1980 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx