środa, 5 października

bateria-iPhone-6

W nawiązaniu do wcześniejszych informacji dotyczących pojemności baterii 5,5-calowego iPhone’a, kolejny film udostępniony przez Nowhereelse.fr potwierdza fakt pojemności baterii 2915 mAh w większym modelu iPhone’a 6. Pokazana bateria posiada numer seryjny nadany przez Apple 616-0675 oraz działa na napięciu 4,35 V, co jest również zgodne z poprzednimi przeciekami.

https://www.youtube.com/watch?v=RJmhcZAYgmI

Pojemność 2915 mAh będzie znacznie większa niż 1560 mAh bateria jaką mamy w iPhone’ie 5S i prawdopodobna 1810 mAh, zastosowana w 4,7-calowym iPhone’ie 6. Jest również prawdopodobne, że Apple mocniej zintegruje sprzętowo iOS 8 z iPhone’em 6, aby umożliwić optymalną wydajność i żywotność baterii.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje 4,7-calowego oraz 5.5-calowego iPhone’a 6 podczas swojej jutrzejszej imprezy medialnej. Oprócz większego wyświetlacza, wersja 5.5-calowa ma posiadać również ulepszony moduł kamery z optyczną stabilizacją obrazu, szybszy procesor i wiele więcej. Nie wiadomo, czy większy iPhone 6 trafi do sprzedaży równolegle z mniejszym modelem telefonu, ze względu na problemy produkcyjne na jakie napotkano przy jego montażu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
8 lat temu

Nie moge sie doczekać 😐 5,5 cala będzie mój! 😀

Yo
Yo
Reply to  Dawid
8 lat temu

Na 5,5 calowych Androidach, standardowe aplikacje są wyświetlone na dużym ekranie. Ot tyle. W tym przypadku zestaw aplikacji będzie oddzielny dla 4, 4,7 oraz 5,5 calowych urządzeń. Całość developmentu zostanie ułatwiona poprzez moduł adaptacyjny, który pozwoli łatwo dostosować aplikacje do większych ekranów, oferując dodatkowe funkcje w oprogramowaniu, a nie tylko większe czcionki.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx