sobota, 20 lipca

Jeśli jesteście w posiadaniu uszkodzonego iPhone’a 6 Plus, który kwalifikuje się do wymiany całego urządzenia, Apple może do marca wymienić go na nowego iPhone’a 6S Plus, wynika z wewnętrznego dokumentu rozpowszechnianego dzisiaj do autoryzowanych serwisów Apple.

Apple wyraźnie stwierdza, że „zamówienia na wymianę całej jednostki w niektórych modelach iPhone’a 6 Plus może zostać zastąpione przez iPhone’a 6s Plus do końca marca 2018 r.” Potwierdzono autentyczność noty za pomocą wielu źródeł, które poprosiły o zachowanie anonimowości ze względu na swoje stanowiska.

Apple nie określa, które modele iPhone’a 6 Plus są zobligowane do takiej wymiany, ani też nie podaje powodu takiej wymiany na nowszy model, ale prawdopodobnie jest to związane z niedoborem baterii do iPhone’a 6 Plus do programu wymiany, aż do końca marca lub początku kwietnia.

Poprzednio uzyskany dokument wewnętrzny stwierdza, że Apple nie produkuje już iPhone’a 6 Plus, więc prawdopodobnie konieczne będzie ponowne uruchomienie linii produkcyjnych w celu uzupełnienia zapasów zarówno samego urządzenia, jak i baterii, co z pewnością wymagałoby czasu. Firma Apple nie skomentowała tej tezy.

Możliwe jest również, że sporo klientów posiadających iPhone’a 6 Plus zdecydowało się ostatnio na wymianę całego urządzenia, zamiast czekać do marca lub kwietnia na nową baterię, co mogło spowodować wyczerpanie niewielkiej ilości urządzeń zastępczych iPhone’a 6 Plus, które posiadał Apple, choć są to tylko spekulacje.

Apple i większość Autoryzowanych Serwisów Apple może wymienić wyświetlacz iPhone’a, baterię, głośniki, tylną kamerę lub silnik Taptic jednak gdy wadliwe jest złącze Lightning, wadliwa płyta główna i większość innych napraw kwalifikują się do wymiany całego urządzenia.

Oczywiście przypadek każdego z Was może się różnić w zależności od uszkodzenia iPhone’a i wyników testów diagnostycznych Apple. Pełne informacje ostatecznie na ten temat zawsze dostarczają autoryzowane serwisy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
apel
apel
6 lat temu

A co z iPhonem 6 bez plus?

AppleWorld
Admin
Reply to  apel
6 lat temu

bez zmian. po prostu wymiana na 6

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx