poniedziałek, 11 grudnia

Zgodnie z nowymi statystykami, które Apple udostępnił wczoraj na stronie wsparcia App Store dla deweloperów, iOS 11 jest teraz zainstalowany na 65 procentach urządzeń z systemem iOS.

To wzrost o sześć punktów procentowych od 5 grudnia, kiedy iOS 11 był zainstalowany na 59 procentach urządzeń i 13 punktów procentowych więcej od 6 listopada, kiedy iOS 11 był zainstalowany na 52 procentach urządzeń.

28 procent urządzeń nadal korzysta z systemu iOS 10, a wcześniejsze wersje iOS są zainstalowane na siedmiu procentach urządzeń z systemem iOS.

Od czasu premiery systemu iOS 11 wskaźnik jego rozpowszechnienia był nieco niższy niż wskaźnik wdrożenia systemu iOS 10 w 2017 roku. Na przykład w styczniu 2017 roku system iOS 10 został zainstalowany na 76 procentach urządzeń z systemem iOS.

Firma Apple wydała kilka aktualizacji iOS 11 od czasu wprowadzenia na rynek we wrześniu, ale system operacyjny jest również nękany przez błędy i problemy z bezpieczeństwem, które prawdopodobnie nie przyczyniły się do wzrostu wskaźników.

iOS 11.2.1 i iOS 11.2.2, dwie najnowsze aktualizacje iOS 11, zostały wydane w celu usunięcia poważnych błędów i usterek. W systemie iOS 11.2.1 naprawiono błąd HomeKit, który umożliwił nieautoryzowany dostęp do akcesoriów HomeKit, a system iOS 11.2.2 wprowadził ograniczenia dotyczące luki Spectre, która ma wpływ na wszystkie nowoczesne procesory.

iOS 11.2, wydany na początku grudnia, przyniósł kilka istotnych nowych funkcji do systemu operacyjnego, takich jak Apple Pay Cash i 7,5 W ładowanie bezprzewodowe, ale nawet ta aktualizacja nie spowodowała większego niż normalny wzrost współczynnika adopcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx