niedziela, 25 września

W kolejnym przecieku pochodzącym z ostatniej bety iOS 11, deweloper Steve Troughton-Smith odkrył render nowej wersji bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods. 

Nie jest zaskoczeniem, że nowe AirPods wyglądają podobnie jak stare AirPods, z białą ładowarką i białymi słuchawkami. Etui ma ten sam wygląd jak obecny model, ale ma jedną zauważalną różnicę: wskaźnik stanu ładowania diodą LED został przesunięty z wnętrza etui na zewnątrz.

Kiedy słuchawki są w etui, dioda LED pokazuje stan ładowania słuchawek, ale jeśli są wyjęte z etui, dioda LED pokazuje stan naładowania samego etui. Zielony kolor wskazuje naładowanie, a pomarańczowy oznacza, że zostało mniej niż jedno pełne ładowanie. Na zamieszczonym dziś krótkim filmie wygląda na to, że dioda LED wydaje się migać na biało, co jak tłumaczy witryna wsparcia technicznego Apple oznacza, że słuchawki AirPods są gotowe do konfiguracji za pomocą jednego z urządzeń.

W kodzie zawartym w ostatecznej wersji beta iOS 11 znaleźć można odniesienie do „AirPods 1,2”, co może być uaktualnioną wersją bezprzewodowych słuchawek. Oczywiście jedno zdjęcie i klip nie są w stanie powiedzieć, jakie nowe funkcje mogą pojawić się w AirPod 2.0 oraz potwierdzić fakt, że Apple jest gotowy ogłosić nowy model wraz z nadchodzącym iPhone’em X we wtorek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx