piątek, 2 czerwca

Apple po raz pierwszy zaprezentował swoje własny mapy w iOS 6. Od początku zostały one mocno skrytykowane za zakłócanie rzeczywistości, ale teraz okazują się też i mocno odkrywcze. Czy jedno z ujęć map pokazuje mitycznego, prehistorycznego potwora z Loch Ness. 

Kryptozoolodzy mówią że tak. Twierdzą oni, że Mapy Apple wreszcie znalazły nieuchwytnego potwora z Loch Ness!

article-2607667-1D2D25A900000578-666_634x400

Zdaniem ekspertów z Official Loch Ness Monster Fan Club, zdjęcie powyżej pokazuje potwora z Loch Ness pod falami słynnego szkockiego jeziora. Został on zauważony w widoku satelitarnym na mapach Apple, posiada dwie ogromne płetwy i może mierzyć nawet 30 metrów długości.

Ale nie każdy jest przekonany do takiego pozornie niezaprzeczalnego dowodu. Przeciwnicy twierdzą, że to co rzeczywiście widzimy na mapach Apple jest resztką fali wywołanej przez łódź motorową. I choć sam przewodniczący Loch Ness Monster Fan Club Gary Campbell przyznaje, że jest to możliwe, to odrzuca tą wersję.

„Cokolwiek to jest, jest pod wodą i kieruje się na południe, więc chyba nie jest to tajna łódź podwodna badająca jezioro, a rozmiar obiektu wskazuje na prawdopodobieństwo Nessie”.

Mapy Apple znane są z tego, że pokazują wiele rzeczy, które nie istnieją w rzeczywistości. Więc pewnie i samego potwora wciąż możemy uznać za fikcję.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx