sobota, 25 maja

screen-shot-2016-01-25-at-12-26-33-pm

Najnowszy 9,7-calowy iPad Apple, którego premiera oczekiwana jest w marcu może nazywać się również iPad Pro a nie iPad Air 3 donosi 9to5mac. Tablet rzekomo zostanie zaprezentowany 15 marca, a jego sprzedaż ruszy od 18 marca.

Mówi się, że nowy, 9,7-calowy iPad Pro będzie miał prawie takie same funkcje i specyfikacje jak większy model z procesorem A9X i dodatkową ilością pamięci RAM. Obsługa nowego modelu również ma być wspierana przez Apple Pencil.

Wcześniej informowano, że nowy 9,7-calowy model iPada będzie posiadał Smart Connector, a już  teraz wiemy, że Apple przygotowuje mniejszą wersję swojej klawiatury Smart Keyboard dla nowego modelu i będzie ona najprawdopodobniej gotowa do marca. Podobnie jak w przypadku modeli 12,9-calowych, nowy model będzie również posiadał cztery głośniki. Oczekuje się, że 9,7-calowy iPad Pro pojawi się w tych samych kolorach i pojemnościach jak większy iPad Pro, ale jego cena będzie bliższa iPadowi Air.

Strona uważa, że premiera nowego iPada Pro może spowodować zakończenie sprzedaży i wycofanie z rynku iPada Air (1 generacji) i iPada Mini 2. Oczekuje się również, że obok iPada Apple zaprezentuje również nowego, 4-calowego iPhone’a 5SE.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx