niedziela, 3 marca

iphone5se rendering

Wiele plotek o iPhone’ie 5SE sugeruje, że urządzenie będzie przypominać iPhone’a 5S, ale jego dokładna konstrukcja była trudna do zdefiniowania, ponieważ te same pogłoski sugerowały również zakrzywiony wyświetlacz przypominający tego z iPhone’a 6S.

Rysunki projektowe producentów etui opublikowane przez 9to5Mac i OnLeaks dają nam jasny obraz tego, jak iPhone 5se może wyglądać, a przedstawiony projekt jest niemal identyczny jak iPhone’a 5S.

Wymiary iPhone’a 5 SE są zasadniczo takie same jak wymiary iPhone’a 5S a jego wysokość to około 123.8 mm, szerokość 58.6 mm a grubość to 7.6 mm. W wizualizacji utworzonej na podstawie informacji uzyskanych od producentów etui przycisk zasilania został przeniesiony na bok urządzenia, natomiast w schematach OnLeaks przycisk zasilania jest wciąż w górnej części telefonu.

iphone5seschematic

Pojawiają się też sprzeczne informacje dotyczące aparatu telefonu. Schemat przedstawia wystającą tylną kamerę z lampą błyskową w owalnym kształcie, natomiast 9to5mac mówi, że kamera iPhone’a 5SE bardziej przypomina aparat iPhone’a 5S. Nie jest jasne, która wersja jest bliższa prawdy, ale obie zgadzają się co do ogólnej konstrukcji urządzenia.

iphone5sepowerbutton-800x332

IPhone 5SE pojawi się w standardowych kolorach iPhone’a – srebrnym, szarym, różowego złota i złotym – co sprawi, że będzie on niemal nie do odróżnienia na odległość od iPhone’a 5S. Jego podobieństwo do iPhone’a 5S może wyjaśnić, dlaczego nie ma zbyt wielu wycieków części urządzenia mimo jego całkiem niedługiej premiery.

Twórcy obudów i etui często wkładają sporo czasu i środków aby dotrzeć do projektów produktów jeszcze przed ich wprowadzeniem. to wszystko po to, by móc być na rynku jednym z pierwszych ze swoimi akcesoriami ponieważ jest to bardzo dochodowe. Rysunki i schematy konstrukcyjne nie są dokładne na 100 procent, ale często stanowią wyraźne spojrzenie na nadchodzące produkty.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx