poniedziałek, 17 czerwca

Jak donosi tajwański Economic Daily NewsApple planuje wypuścić wysokiej klasy komputer do gier podczas corocznej konferencji deweloperów WWDC w 2020 roku.

Szczegóły dotyczące komputera są raczej niewielkie, ale raport twierdzi, że urządzenie może być laptopem z dużym ekranem lub komputerem stacjonarnym all-in-one z ceną do 5000 dolarów, co sugeruje, że może to być MacBook Pro lub iMac Pro. Komputer miałby być prawdopodobnie dostosowany do e-sportu, czyli gier wideo przeznaczonych do rywalizacji.

Chociaż z pewnością byłaby to świetna wiadomość dla graczy, ten raport musi być jeszcze poparty innymi źródłami, a Economic Daily News ma mieszane osiągnięcia związane z plotkami na temat Apple. Na przykład zaledwie kilka miesięcy temu w publikacji niesłusznie stwierdzono, że AirPods Pro pojawią się w aż ośmiu kolorach.

Przez lata wielu graczy miało nadzieję, że Apple w końcu stworzy komputer Mac w pełni przystosowany do gier.

„Dorastałem, grając w gry Doom, Quake i Starcraft na komputerach Mac przez większość mojego życia” – powiedział dziennikarz e-sportu, Rod Breslau. „Przez cały ten czas, gdy byłem lojalnym użytkownikiem Apple od najmłodszych lat, zawsze miałem nadzieję, że poświęcą nawet ułamek uwagi na gry, które dostali moi przyjaciele, gdy grali na swoich komputerach. Ten dzień nigdy nie nadszedł i jako nastolatek przestawiłem się na komputer PC. Minęło prawie 20 lat, a Apple wciąż nie troszczy się o społeczność graczy. Potrzebują do tego więcej niż Apple Arcade. ”

WWDC 2020 powinno odbyć się jak zwykle w czerwcu, więc mamy do tego czasu nieco ponad sześć miesięcy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx