środa, 24 kwietnia

Apple może rozszerzyć swoją ofertę zegarków Apple Watch Series 5 o nowy model (PRODUCT)RED w pewnym momencie w przyszłym roku, zgodnie z dowodami ujawnionymi przez francuski blog WatchGeneration.

Raport twierdzi, że niewydany zegarek Apple pojawił się na krótko w bazie danych Apple dodając, że prawdopodobnie byłby to model aluminiowy z podobnym czerwonym wykończeniem jak iPod touch. Nowy kolor byłby oferowany wraz z istniejącymi do tej pory modelami czyli srebrnym, kosmicznej szarości i złotej aluminiowej obudowy.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie nowy model Apple Watch mógłby zostać wydany, ale jak najbardziej prawdopodobna jest wiosna. Apple wprowadził wersje (PRODUCT)RED iPhone’a 7 i iPhone’a 8 odpowiednio w marcu 2017 roku i kwietniu 2018 roku.

Apple przekazuje część wpływów z każdego produktu (PRODUCT) RED Globalnemu Funduszowi na rzecz Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią gromadząc od 2006 roku ponad 220 milionów dolarów. Apple sprzedaje szeroką gamę produktów (PRODUCT) RED od etui na iPhone’a i iPada do słuchawek i głośników Beats.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx