poniedziałek, 6 lutego

Cztery nowe modele iPada Pro pojawiły się chwilo w chińskiej instrukcji obsługi iPadOS 13 na stronie Apple, w tym dwa modele 11-calowe i dwa 12,9-calowe zauważył blog iPhone in Canada. Nowe numery modeli to A2228, A2229, A2231 i A2233. Firma Apple usunęła dzisiaj wszystkie cztery modele z instrukcji obsługi.

Apple złożył już dokumenty dotyczące modelu A2228 w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej w lipcu 2019 roku, a modelu A2229 wczoraj.

Wszystko to stanowi coraz więcej dowodów na to, że odświeżenie iPadów Pro może nastąpić już każdego dnia. Kilka miesięcy temu analityk Apple Ming-Chi Kuo prognozował, że Apple wprowadzi nowe modele iPada Pro z systemem potrójnego obiektywu w tylnym aparacie i funkcją wykrywania 3D dla rzeczywistości rozszerzonej w pierwszej połowie 2020 roku. Nie wiadomo na ile wybuch pandemii COVID- 19 mogło zmienić ten plan.

CoinX, anonimowe konto na Twitterze z renomowanym doświadczeniem związanym z zapowiedziami produktów Apple, zasugerowało, że odświeżenie iPady Pro może pojawić się bardzo niedługo.

 


 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx