środa, 17 lipca

Classicbot, znany z linii pluszowych zabawek i figurek inspirowanych Apple, takich jak iBot G3, przedstawił dziś swoją najnowszą figurkę, iBoy, która została zaprojektowana jako hołd dla iPoda Classic z 2001 roku.

IBoy, dostępny na zamówienie w przedsprzedaży na Kickstarterze, stworzony przez projektanta Philipa Lee, to skrzyżowanie robota i iPoda z funkcjonalnym obrotowym kółkiem, lustrzanym chromowanym wykończeniem z tyłu, anteną uformowaną z EarPods i ramionami na magnes.

Wewnątrz nie ma żadnych elementów elektronicznych, ponieważ iBoy ma być tylko figurką, ale całość wygląda jak funkcjonalny odtwarzacz MP3. Po wyciągnięciu kończyn magnetycznych i słuchawek EarPods można przekształcić tryb robota w tryb odtwarzacza MP3, który bardziej przypomina iPoda.

Podczas gdy tył iBoy ma chromowane wykończenie, korpus jest wykonany z błyszczącego, białego tworzywa ABS przypominającego iPoda, wykonany sitodrukiem komplet detali wraz z portami, klikalnymi przyciskami i wspomnianym pokrętłem, które faktycznie się obraca.

Chociaż często projekty Kickstartera są odwoływane z powodu problemów z produkcją i często mają opóźniane daty premiery, to Philip Lee z Classicbot ma ugruntowaną pozycję sklepową i doświadczenie w tworzeniu wielu innych podobnych zabawek.

Pierwsze figurki iBoy mają zostać wydane w listopadzie 2020 roku, a pierwsi klienci korzystający z Kickstartera w przedsprzedaży mogą zamówić jedną za 340 HK, czyli około 180 złotych. iBoy otrzyma serię limitowanych edycji mini plakatów przedstawiających iBoy w różnych pozach i środowiskach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx