poniedziałek, 15 sierpnia

Kanadyjska firma Corel ogłosiła dziś, że CorelDRAW powrócił na komputery Mac po raz pierwszy od 2001 roku.

Zupełnie nowa wersja pakietu oprogramowania do projektowania graficznego jest kompatybilna teraz nie tylko z komputerami z Windows, ale także z komputerami Mac, wraz z obsługą Dark Mode na macOS Mojave i obsługą Touch Barem w najnowszych modelach MacBook Pro, zapewniając szybki dostęp do ustawień, kontroli tekstów i więcej.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla komputerów Mac jest zgodny z wytycznymi Human Interface Guidelines firmy Apple, co oznacza, że menu, przyciski, etykiety i inne elementy interfejsu użytkownika są zgodne z aplikacjami Mac firmy Apple.

CorelDRAW jest najbardziej znany z grafiki wektorowej i ilustracji, ale może być również używany do składu stron, edycji zdjęć w warstwach, przetwarzania obrazów RAW, indeksowania i porządkowania bibliotek czcionek i innych. Pakiet będzie konkurować z takimi programami jak Adobe Illustrator i Affinity Designer na komputery Mac.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla komputerów Mac jest teraz dostępny w cenie 2699 złotych jako jednorazowy zakup lub 998,99 złotych rocznie na zasadzie subskrypcji za pośrednictwem sklepu internetowego firmy Corel. Pakiet można również pobrać z Mac App Store i aktywować za pomocą zakupu w aplikacji. Dołączono dostęp do nowego internetowego pakietu CorelDRAW.app.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx