poniedziałek, 4 marca

Google wypuścił dziś Chrome 73, najnowszą stabilną wersję przeglądarki Chrome na komputery Mac i Windows. Chrome 73 jest testowany w wersji beta od lutego i zawiera kilka nowych funkcji.

W macOS Mojave Chrome 73 wprowadza obsługę trybu ciemnego. Okno przeglądarki wyświetli ciemniejszy motyw automatycznie po włączeniu trybu ciemnego na Mojave. Tryb ciemny w Chrome wygląda podobnie do ciemniejszego paska narzędzi dostępnego podczas korzystania z Chrome w trybie incognito.

Inne nowe funkcje Google Chrome obejmują grupowanie kart w celu lepszej organizacji wielu kart, obsługę klawiszy multimedialnych klawiatury oraz włączoną opcję automatycznego obrazu w obrazie podczas przełączania się z aktywnego filmu.

W sekcji Ustawienia znajduje się nowa sekcja Synchronizacja i usługi Google, która ułatwia kontrolowanie ustawień gromadzenia danych i innych opcji, ulepszanie sprawdzania pisowni oraz nowe API, które pozwala ikonom aplikacji internetowych wyświetlać wizualny wskaźnik takich rzeczy, jak nieprzeczytane liczby elementów.

W Chrome 73 zostało rozwiązanych wiele poprawek zabezpieczeń, a Google przedstawia aktualizacje zabezpieczeń w poście na swoim blogu. Chrome 73 można pobrać za pomocą przycisku aktualizacji w Chrome, jeśli jest już zainstalowany lub za pośrednictwem strony Chrome.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx