sobota, 24 lutego

Command-C

Aplikacja Command-C od Danilo, którą niedawno odkryliśmy jest fajna na wiele sposobów, ale jest w niej jedna funkcja która cieszy najbardziej. Po zainstalowaniu jej zarówno na komputerze Mac i iPhone’ie, można skopiować adres URL na komputerze Mac, kliknąć w element paska menu dla telefonu iPhone, a iPhone dostanie go w powiadomieniu. Cokolwiek skopiujesz, będzie teraz w schowku Twojego iPhone’a gotowe do wklejenia, a wszystko bez uruchamiania wersji iOS aplikacji.

Command-C Promotional Video from Danilo Torrisi on Vimeo.

Jakby tego było mało, sztuczka ta działa również pomiędzy urządzeniami z systemem iOS. Załóżmy, że skopiujesz link na iPhone’ie, uruchamiamy Command-C, klikamy ikonę iPada i gotowe. Powiadomienie z linkiem pojawi się na iPadzie, a dotykając go otworzy się on w przeglądarce Safari.

 

Wszystko działa bardzo płynnie, a cały ruch pomiędzy urządzeniami jest szyfrowany, więc nie musisz się martwić o prywatność schowka. Wszystkie te operacje odbywają się za pomocą schowka systemowego i powiadomień push, czyli dokładnie tak jak powinno to działać w erze urządzeń iOS.

Skorzystajcie i sprawdźcie już teraz. Uniwersalna aplikacja iOS dostępna jest w App Store za 3,59 Euro, natomiast aplikacja dla komputerów Mac jest darmowa.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx