wtorek, 27 lutego

Your Verse iPad Air reklama

Apple zaprezentował w ten weekend po raz pierwszy nową reklamę telewizyjną iPada Air. 90-sekundowy spot zawiera słowa wypowiedziane przez Robina Williamsa w filmie „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” nałożone na iPada zaprezentowanego w wielu gałęziach przemysłu, w tym w filmie, alpinistyce, nurkowaniu, muzyce i wielu innych. Apple uruchomił także nową stronę internetową o nazwie „Your Verse” aby podzielić się historiami użytkowników iPada właśnie z tej reklamy.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jiyIcz7wUH0

Nie czytamy i piszemy poezji, bo jest miła. Piszemy i czytamy ją, bo jesteśmy członkami rasy ludzkiej. A rasę tą przepełniają namiętności. Medycyna, prawo, ekonomia, inżynieria – to dziedziny niezbędne, by utrzymać nas przy życiu. Ale poezja, piękno, romans, miłość – dla tych wartości żyjemy. Whitman powiedział: „O ja, o życie pytań, tych, co stale powracają. Niekończących się pociągów niewierzących. Miast głupcami przepełnionych. Cóż dobrego w tym, o ja, o życie ? Odpowiedź: Że tu jesteś. Że istnieje życie i tożsamość. Że sztuka trwa, I także ty dopisać możesz wers.”

Apple używa spotu równolegle ze swoją wcześniej istniejącą stroną ’Żyjąc z iPadem’ pokazującą wiele sposobów na używanie iPada w pracy i życiu. W październiku, wraz z uruchomieniem iPada Air, Apple prowadził spot telewizyjny „Pencil”, który reklamował przydatność iPada na salach lekcyjnych, salach posiedzeń, w różnego rodzaju ekspedycjach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx