środa, 19 czerwca

Byte, mały brytyjski sklep, który sprzedaje certyfikowane akcesoria i części zamienne Apple do urządzeń iOS, udostępnił nowe zdjęcia i film, który wydaje się pokazywać cieńszy wyświetlacz Apple Watch 2 oraz jego większą baterię.

Wyświetlacz do Apple Watch 2 wygląda na nieco cieńszy niż oryginalny wyświetlacz Apple Watch, gdy umieszczone są one obok siebie, chociaż druga generacja Apple Watch może równie dobrze mieć taką samą grubość całkowitą jak pierwszy model ze względu na prawdopodobne dodanie do niego GPSa, barometru i grubszej baterii.

Pokazana bateria jest identyczna z baterią, którą pokazano w zeszłym tygodniu. Jeśli zatem jest prawdziwa to oznacza, że 42mm Apple Watch 2 będzie miał 334 mAh, co stanowi o 35,7% większą pojemność niż 246 mAh w oryginalnym modelu 42mm. Bateria do modelu 38mm jeszcze się nie pojawiła w żadnych przeciekach.

https://www.youtube.com/watch?v=mZqt2rwFvFk

Oczekuje się, żę Apple ogłosi Apple Watch 2 wraz z iPhone’em 7 i iPhone’em 7 Plus podczas swojej przyszłotygodniowej konferencji, która odbędzie się 7 września. Oprócz GPSu i barometru, inne prawdopodobne zmiany w Apple Watch 2 obejmują szybszy procesor i lepszą wodoodporność.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx