środa, 21 października

Poza informacją o potencjalnym 14-calowym MacBooku Air, DigiTimes twierdzi również, że Apple ma zamiar wypuścić swoje cieńsze modele MacBook’ów Pro może nawet już w kwietniu. Raport jest nieco niespójny w opisywaniu czasu, początkowo twierdząc, że debiut będzie w kwietniu „a nawet wcześniej”, a później po prostu pisząc, że można się ich spodziewać w kwietniu.

Raport określa, że przeprojektowana linia ma zawierać modele 13-calowe i 15-calowe, ale nie ma w nim słowa o 17-calowym MacBook’u Pro. Poprzednie raporty wykazały, że przeprojektowany 17-calowy model może pojawić się nieco później niż mniejsze modele, podobnie jak było to z MacBook’ami Pro pod koniec 2008 i na początku 2009 roku.

Firma Apple ma zamiar wypuścić nowe notebooki MacBook Pro z jeszcze cieńszą i lżejszą konstrukcją, niż w istniejących modelach w kwietniu, a może nawet wcześniej. […]
Firma Apple ma wypuścić zmodernizowane 13 i 15-calowe MacBook’i Pro w kwietniu, a pierwszy transport szacuje się na 900.000 sztuk.

Raport dotyczy również roszczeń opóźnienia w masowej dostępności procesorów Ivy Bridge. Jednak nawet z potencjalnymi opóźnieniami w masowej dostępności nowych procesorów, Apple otrzymał preferencyjne warunki od Intela, które mogłyby dać Apple większy dostęp do ograniczonych początkowych dostaw nowych procesorów Ivy Bridge.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x