poniedziałek, 30 listopada

DigiTimes donosi, że Apple rozważa wprowadzenie 14-calowych modeli MacBooka Air, a ruch ten wydaje się być skierowany na rynki azjatyckie, gdzie taki rozmiar jest najpopularniejszy wśród konsumentów.

Apple podobno rozważają rozpoczęcie produkcji 14-calowych MacBook’ów Air i może rozpocząć masową produkcję w najbliższej przyszłości, aby w pełni wejść na rynek komputerów w Azji, twierdzą źródła z najwyższego łańcucha dostaw.
Obecnie, 14-calowe panele są głównym nurtem specyfikacji notebooków na rynku Azjatyckim, a konsumenci w krajach zachodnich preferują raczej modele 15-calowe. Na światowym rynku 14-calowe modele mają 20-25% udziału w rynku, ale w Azji ich udział wynosi około 35-40% co wskazuje na sentyment konsumentów azjatyckich dla modeli 14-calowych.

Apple po raz pierwszy wypuścił MacBooka Air w jednym rozmiarze 13-cali, dodając model 11-calowy jako część modernizacji pod koniec 2010 roku. Mówi się także, że firma wprowadzi design MacBook’ów Air do swojej linii MacBook’ów Pro, choć jest jasne czy spółka planuje ujednolicić swoje notebooki w ramach jednej linii lub utrzymać oddzielnie kategorie Air i Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x