środa, 24 lipca

Google ogłosił dziś plany dodania eksperymentalnych funkcji generatywnej sztucznej inteligencji do najnowszej wersji przeglądarki Chrome na komputery Mac (M121), pomagając użytkownikom porządkować karty, tworzyć motywy i a także robocze treści.

Organizator kart może sugerować i tworzyć grupy kart w oparciu o otwarte karty. Dostęp do tej opcji można uzyskać, klikając kartę prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję Organizuj podobne karty.

Dzięki modelowi dyfuzji tekstu na obraz użytkownicy przeglądarki Chrome mogą generować niestandardowe motywy na podstawie tematu, nastroju, stylu wizualnego i koloru. Opcja motywu „Utwórz za pomocą AI” jest dostępna w panelu bocznym Dostosuj Chrome.

Podczas pisania tekstów w internecie, np. na forum, Chrome będzie w stanie pomóc użytkownikom w generowaniu treści. Ta funkcja umożliwia użytkownikom kliknięcie prawym przyciskiem myszy dowolnego pola tekstowego lub pola w celu uzyskania dostępu do opcji „Pomóż mi pisać”.

Organizator kart i kreator motywów będą dostępne dla użytkowników przeglądarki Chrome w ciągu najbliższych kilku dni, a asystent pisania będzie dostępny w przyszłomiesięcznej aktualizacji przeglądarki Chrome. Funkcje eksperymentalne można włączyć w sekcji Ustawienia przeglądarki Chrome, klikając menu z trzema kropkami i przechodząc do strony Eksperymentalna sztuczna inteligencja.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx