wtorek, 5 grudnia

Na targach CES w Las Vegas firma Ember, producent kubków z kontrolowaną temperaturą, zapowiedział wypuszczenie nowego kubka Travel Mug 2+ z wsparciem aplikacji „Znajdź”. Produkt ma trafić do sprzedaży w drugim kwartale 2023 roku.

Ta nowa funkcja pozwoli użytkownikom śledzić lokalizację Travel Mug 2+ w aplikacji Znajdź w taki sam sposób, jak iPhone’a, iPada, AirPods czy inne urządzenie. Nowy kubek będzie miał również wbudowany głośnik, który może emitować sygnał dźwiękowy, aby pomóc użytkownikom namierzyć go, gdy zupełnie nie możemy go odnaleźć. Poza tym kubek będzie miał identyczne funkcje i cenę jak istniejący kubek Travel Mug 2, który na Amazonie możemy nabyć za około 1000 zł.

Kubki Ember z kontrolowaną temperaturą są zaprojektowane tak, aby kawa lub inny gorący napój utrzymywały pożądaną temperaturę picia przez maksymalnie trzy godziny lub cały dzień, jeśli kubek jest trzymany na dołączonej podstawce ładującej. Kubek można podłączyć do iPhone’a przez Bluetooth i sterować nim za pomocą aplikacji Ember. Travel Mug 2 ma również wbudowane sterowanie dotykowe do ustawiania preferowanej temperatury w zakresie od 48°C do 63°C.

Nowy kubek Travel Mug 2+ ostatecznie zastąpi istniejący kubek Travel Mug 2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx