piątek, 21 czerwca

Dell zaprezentował swój najnowszy, 32-calowy wyświetlacz 6K UltraSharp, którym chce zmierzyć się z Apple Pro Display XDR. Monitor ma wbudowaną kamerę internetową 4K, różne porty i dołączoną w zestawie podstawkę, która obraca się, przechyla i więcej.

Nowy wyświetlacz został ogłoszony w tym tygodniu w ramach targów CES i według firmy Dell jest to pierwszy na świecie wyświetlacz 6K z technologią IPS Black panel. Dzięki nowemu panelowi IPS 32-calowy 6K UltraSharp zapewnia „wysoki kontrast i głębszą czerń”. W rzeczywistych specyfikacjach wyświetlacz ma rozdzielczość 6133 na 3456 pikseli przy 223 PPI (pikselach na cal), nieco więcej niż Pro Display XDR firmy Apple, który ma rozdzielczość 6016 na 3384 piksele i 218 PPI (pikseli na cal).

Z tyłu 32-calowego wyświetlacza Dell 6K UltraSharp znajduje się wiele portów, w tym Thunderbolt 4 z zasilaniem do 140 W, USB-A, Ethernet, HDMI i DP 2.1. Z przodu wyświetlacza znajduje się również dostęp do dwóch portów USB-C i jednego USB-A przez wysuwaną komorę, zapewniając szybszy dostęp do podłączania akcesoriów i urządzeń peryferyjnych.

W przeciwieństwie do monitora Pro Display XDR, który nie jest dostarczany z podstawką, monitor firmy Dell ma wbudowaną podstawkę, którą można obracać, pochylać, przesuwać w górę lub w dół w zależności od preferencji użytkownika. Wyświetlacz ma również wbudowaną kamerę internetową 4K, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do poprawy jakości obrazu i utrzymania użytkowników w kadrze podczas rozmów wideo.

Dell twierdzi, że wyświetlacz będzie dostępny jeszcze w tym roku, ale nie podał żadnych szczegółów dotyczących jego ceny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx