poniedziałek, 27 maja

Wraz z targami CES 2021, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu firma Sony wprowadziła nowe modele telewizorów Smart TV 4K OLED, 4K LED i 8K LED z obsługą HomeKit i AirPlay 2.

Nowa linia obejmuje modele MASTER Series A90J z 55-calowymi, 65-calowymi i 83-calowymi telewizorami 4K OLED, serię X95J z 65-calowymi, 75-calowymi i 85-calowymi telewizorami 4K LED, serię X92 z 50-calowymi do 100-calowych telewizorów LED 4K oraz MASTER Series Z9J z 75-calowymi i 85-calowymi telewizorami LED 8K. Sony twierdzi, że ceny i dostępność zostaną ogłoszone wiosną 2021 roku.

Obsługa AirPlay‌ 2 umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie filmów, muzyki, zdjęć i nie tylko bezpośrednio z iPhone’a, iPada i komputera Mac do zgodnych telewizorów Smart TV Sony, wraz z elementami sterującymi na ekranie blokady. Obsługa ‌HomeKit‌ umożliwia użytkownikom łatwe sterowanie telewizorami za pomocą poleceń głosowych Siri lub aplikacji Home na ‌iPhonie‌, ‌iPad‌zie i komputerze Mac. Funkcje są również dostępne w wybranych modelach telewizorów z 2018, 2019 i 2020 roku sprzedawanych przez Sony, a pełna lista jest dostępna w witrynie Apple.

Wszystkie telewizory ogłoszone w tym tygodniu są wyposażone w technologię sztucznej inteligencji Sony, znaną jako Cognitive Processor XR, która zapewnia ciągłą optymalizację jakości obrazu i dźwięku. Inne funkcje i specyfikacje obejmują obsługę Google TV, integrację z Asystentem Google i Amazon Alexa, zgodność z HDMI 2.1 i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx