poniedziałek, 27 maja

Firma Satechi ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek aluminiowej magnetycznej podstawki do ładowania bezprzewodowego 2 w 1, która została zaprojektowana do współpracy z magnesami dostępnymi w linii telefonów iPhone 12.

Chociaż podstawka ładująca zawiera magnesy, nie jest to MagSafe i ogranicza się do ładowania iPhone’a z mocą 7,5 W, a nie 15 W, które jest dostępne z oficjalnymi ładowarkami MagSafe.

Aluminiowa magnetyczna podstawka do ładowania bezprzewodowego 2 w 1 ma pionową ładowarkę, która współpracuje z iPhonem 12, oraz miejsce do ładowania Qi o mocy 5 W w podstawie, które jest zgodne z AirPods lub AirPods Pro. Aluminiowa magnetyczna podstawka do ładowania bezprzewodowego 2 w 1 wymaga połączenia magnetycznego, dlatego nie jest kompatybilna z wcześniejszymi modelami iPhone’a.

Stojak jest wyposażony w regulowany uchwyt kulkowy, który umożliwia przesuwanie i ustawianie podłączonego iPhone’a pod różnymi kątami widzenia, a telefon można zamocować w trybie poziomym lub pionowym. Satechi twierdzi, że pod spodem ładowarki znajduje się antypoślizgowa wyściółka, która zapewnia bezpieczeństwo na stole lub biurku. Dodatkowo zawarte są tam diody LED wskazujące, kiedy urządzenia się ładują.

Aluminiowa magnetyczna podstawka do bezprzewodowego ładowania 2 w 1 można zamówić w przedsprzedaży na stronie internetowej Satechi za 59,99 dolarów, a do 15 lutego klienci mogą uzyskać 20-procentową zniżkę, korzystając z kodu MAGNETIC przy kasie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx