czwartek, 18 kwietnia

Poranny program telewizji CBS This Morning zaprezentował krótki fragment nadchodzącego wywiadu z prezesem Apple, Timem Cookiem, w którym omawiając wydarzenia z zeszłego tygodnia w Kapitolu, Cook powiedział: „Kluczem jest, aby ludzie byli za to odpowiedzialni”.

Po tej krótkiej zapowiedzi Gayle King z CBS powiedziała, że wywiad z Cookiem nie był specjalnie zaaranżowany w celu omówienia obecnych kontrowersji wokół aplikacji Parler i innych reperkusji, a był zaplanowany wcześniej jako część „wielkiego ogłoszenia, które chcą ogłosić jutro”.

 

Powinniśmy powiedzieć, że nie usiadł i nie powiedział „Wiesz, chcę usiąść i porozmawiać o tym z CBS”. To był wywiad, który został zaplanowany, ponieważ mają ważne ogłoszenie, które chcą ogłosić jutro. To nie jest nowy produkt, powinniśmy to jasno powiedzieć, nie jest to nowy produkt. Myślę, że to coś większego i lepszego. Zrobiliśmy więc wywiad i zrobiliśmy to w Apple Store tutaj, a on jest w swojej siedzibie głównej i zgodził się odpowiedzieć na inne pytania. Ale to nie był cel wywiadu. To, o czym powiemy wam jutro, jest bardzo ekscytujące.

Żadne dodatkowe informacje na temat tego co zostanie jutro ogłoszone przez Apple nie zostały udostępnione.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx