wtorek, 18 czerwca

Apple rozpoczyna rok 2020 całkowicie nowym wyzwaniem fotograficznym „Night Mode photo challenge„, zapraszając użytkowników na całym świecie do dzielenia się najlepszymi zdjęciami w trybie nocnym zrobionymi telefonem iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max.

Modele iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro automatycznie włączają tryb nocny, gdy aparat wykryje sytuacje przy słabym świetle. Gdy funkcja jest aktywna, ikona półksiężyca w górnej części wyświetlacza zmienia kolor na żółty.

Apple będzie przyjmować zgłoszenia od dziś do 29 stycznia. Następnie panel 10 sędziów oceni zgłoszenia i ujawni pięć zwycięskich zdjęć 4 marca. Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć 18 lat. Apple udostępnił plik PDF z pełnymi zasadami i szczegółami kwalifikacji.

Apple twierdzi, że zdjęcia można edytować za pomocą aplikacji Zdjęcia lub aplikacji i oprogramowania innych firm. W przypadku edycji musisz określić, jakie aplikacje lub filtry zostały użyte w podpisie lub komentarzu do zdjęcia. Do konkursu kwalifikuje się każde zdjęcie wykonane telefonem iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max w trybie nocnym od 20 września.

Zwycięskie zdjęcia zostaną udostępnione w witrynie Apple oraz na stronach Instagram, Twitter, WeChat i Weibo. Mogą również pojawiać się w reklamach i na billboardach, w sklepach Apple lub na wystawie fotograficznej innej firmy. Apple twierdzi, że zapłaci opłatę licencyjną zwycięskim fotografom za wykorzystanie takich zdjęć w marketingu.

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić swoje zdjęcia z trybu nocnego na Instagramie i Twitterze za pomocą hashtagów #ShotoniPhone i #NightmodeChallenge. Użytkownicy Weibo mogą brać udział za pomocą #ShotoniPhone# i #NightmodeChallenge#. Apple mówi, aby napisać, którego modelu iPhone’a użyto do zrobienia zdjęcia w opisie.

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości można również przesyłać pocztą e-mail na shotoniphone@apple.com, używając formatu pliku „imię_nazwisko_nazwa_nightmode_modeliPhonea”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx