poniedziałek, 6 lutego

Firma Arlo zaprezentowała swój nowy produkt Arlo Pro 3 Floodlight, pierwszy bezprzewodowy model kamery na rynku. Wyróżnione nagrodą CES 2020 Innovation Award, urządzenie zawiera szereg funkcji, które pomagają zidentyfikować, kto lub co znajduje się poza domem lub firmą użytkownika.

Potężne diody LED Pro 3 oświetlają szeroki obszar i mogą być aktywowane ruchem lub ręcznie za pomocą aplikacji Arlo na iOS, z której użytkownicy mogą powiększać obiekty i widzieć wyraźne szczegóły i kolory w 2K HDR, na żywo lub w postaci nagranego wideo.

Dzięki dedykowanemu czujnikowi światła otoczenia kamera może także automatycznie mierzyć ilość otaczającego światła i odpowiednio dynamicznie dostosowywać jasność, co ma dodatkową zaletę w postaci oszczędzania baterii.

Kamera ma pole widzenia o kącie 160 stopni, a także kolorowe noktowizory z opcją widzenia w tradycyjnej czerni i bieli, a dwukierunkowy dźwięk pozwala użytkownikom widzieć i słyszeć odwiedzających.

Wbudowana inteligentna syrena może być uruchamiana ręcznie zdalnie lub automatycznie podczas zdarzenia, a użytkownicy mogą dostosować ustawienia reflektora i kamery do własnych potrzeb. Kamera jest również zasilana przez trwały akumulator, który zapewnia wygodę użytkowania bezprzewodowego.

Bezprzewodową kamerę Floodlight Arlo Pro 3 będzie można kupić wiosną 2020 roku w sugerowanej cenie 249,99 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx