poniedziałek, 27 maja

Na tegorocznych targach Consumer Electronics Show firma Seagate wprowadziła na rynek nowe dyski twarde i dyski półprzewodnikowe SSD pod markami Seagate i LaCie, oferując nową gamę rozwiązań do przechowywania danych.

Znakomita marka LaCie firmy Seagate wprowadza na rynek dwa nowe produkty, w tym LaCie Mobile Drive i LaCie Mobile SSD.

LaCie Mobile Drive oferuje do 5 TB pamięci dla tych, którzy potrzebują dużo miejsca do przechowywania, a LaCie Mobile SSD oferuje do 2 TB przestrzeni dyskowej i prędkości transferu 540 MB/s, w przypadkach, gdy wymagany jest szybki transfer danych.

Dwa nowe dyski LaCie, które pojawią się w sprzedaży w styczniu, mają unikalny diamentowy wygląd, który ma dopełnić estetykę notebooków Apple.

LaCie Mobile Drive oferuje dwuletnią gwarancję, a LaCie Mobile SSD oferuje trzyletnią gwarancję i trzyletnią subskrypcję programu Seagate Rescue Data Recovery.

Pod marką Seagate wypuszczonych zostało kilka nowych dysków z serii Backup Plus. Backup Plus Ultra Touch, dostępny w pojemności 1 TB lub 2 TB został zaprojektowany, aby oferować „wrażenia dotykowe o wysokiej czułości” z funkcjami, które obejmują automatyczne tworzenie kopii zapasowych i synchronizację folderów na wielu urządzeniach.

Backup Plus Slim, dostępny w pojemności 1 TB i 2 TB, oraz Backup Plus Portable, o pojemności 4 TB i 5 TB, to najnowsze dyski Seagate w klasycznej linii, oferujące aluminiowe wykończenie w kolorze czarnym, niebieskim i srebrnym, z automatycznym backupem.

Wszystkie nowe modele Backup Plus są dostarczane z bezpłatną dwumiesięczną subskrypcją do programu Adobe Creative Cloud Photography Plan.

Dyski Seagate Backup Plus Ultra Touch będą dostępne od lutego, natomiast Backup Plus Slim i Backup Plus Portable zostaną wypuszczone w marcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx