piątek, 29 września

Satechi na targach CES 2019 ogłosił, że wypuścił dwa nowe zasilacze, w tym podwójną ładowarkę ścienną i czteroportową ładowarkę podróżną.

Ładowarka sieciowa ma jeden port zasilania USB-C o mocy 18 W i jeden port USB-A 12 W, natomiast ładowarka podróżna ma parę portów zasilających USB-C o mocy 60 W i 18 W oraz dwa porty USB-A o łącznej mocy maksymalnej 12 W.

18 W port USB-C w ładowarce ściennej jest idealny do ładowania najnowszych iPadów Pro lub szybkiego ładowania iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X, iPhone’a XS, iPhone’a XS Max lub iPhone’a XR z kablem USB-C na złącze Lightning. Szybkie ładowanie iPhone’a zapewnia naładowanie baterii do 50-procent w ciągu zaledwie 30 minut, twierdzi Apple.

Czteroportowa ładowarka podróżna jest idealna nie tylko dla najnowszych modeli iPhone’a i iPada, ale także dla większych urządzeń, takich jak najnowszy MacBook Air i Nintendo Switch.

Dwuportową ładowarkę ścienną można zamówić w przedsprzedaży za 34,99 dolarów w kolorze szarym na stronie internetowej Satechi. Szacowana wysyłka zamówień to 31 stycznia. Czteroportowa ładowarka podróżna jest teraz dostępna za 69,99 USD na stronie internetowej i będzie wysłane w ciągu jednego do dwóch dni.

Satechi nie dodaje kabli ładujących do żadnego zasilacza.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx