czwartek, 11 sierpnia

Zdjęcia nie wydanego iPada mini wyglądające nieco inaczej niż poprzednia generacja tabletu zostały dziś opublikowane na Twitterze przez osobę używającą pseudonimu Mr. White. Ten sam użytkownik udostępnił w ostatnich miesiącach wiele zdjęć przedstawiających wczesne prototypy produktów Apple wraz z komponentami.

Zdjęcia przedstawiają różowo-złotego iPada mini z opaską antenową, która tworzy kształt zaokrąglonego prostokąta. Obecny iPad mini 4 ma podobną konstrukcję anteny, ale zaokrąglony prostokąt jest wypełniony plastikiem, aby zapewnić właściwą transmisję sygnałów z bezprzewodowego układu wewnątrz.

Firma Apple udoskonaliła konstrukcję anteny i wymagała jedynie wąskiego pasma do łączności komórkowej w modelach iPada Pro 2017. Sugeruje to, że iPad mini na zdjęciach może być nowym modelem w fazie rozwoju.

Poza tym iPad mini na zdjęciach wygląda tak samo jak iPad mini 4, z gniazdem słuchawkowym, bocznymi regulatorami głośności, złączem Lightning, dwoma głośnikami u dołu i tak dalej. Tablet nie ma również lampy błyskowej LED obok tylnej kamery, co jest zgodne z każdą poprzednią generacją iPada mini.

W ubiegłym miesiącu pojawiło się zdjęcie domniemanego etui dla tak zwanego iPada mini 5 z pionowym wycięciem tylnej kamery sugerujące, że nowy model może mieć pionową tylną kamerę, lampę błyskową LED i wycięcie środkowego mikrofonu. Etui miało również wycięcia na cztery głośniki, jednak funkcja ta wydaje się zbyt wysokiej jakości dla taniego iPada mini. Innymi słowy, etui niekoniecznie musi dotyczyć przyszłego iPada mini.

W październiku analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział, że Apple planuje wprowadzić na rynek nowego iPada mini, a China Times poinformował, że tablet pojawi się w pierwszej połowie 2019 roku. Jeśli to prawda, nowy model będzie prawdopodobnie niewielkim uaktualnieniem do iPada mini 4, być może z szybszym procesorem i kilkoma drobnymi usprawnieniami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx