wtorek, 27 lutego

Colgate ogłosił wprowadzenie na rynek nowej inteligentnej szczoteczki sonicznej E1 z sztuczną inteligencją, która wykorzystuje Apple ResearchKit. Szczoteczka zapewnia użytkownikom informacje na temat szczotkowania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu mogą lepiej dbać o stan jamy ustnej.

Za zgodą użytkownika, szczoteczka do zębów wykorzystuje Apple ResearchKit do gromadzenia danych o szczotkowaniu zębów, aby „uzyskać jeszcze więcej informacji o pielęgnacji jamy ustnej dla lepszych i szybszych przyszłych innowacji”.

„Nasz cel jest prosty: chcemy, aby ludzie mieli najzdrowsze uśmiechy myjąc zęby jak najlepiej” – powiedziała dr Patricia Verduin, dyrektor ds. Technologii w Colgate-Palmolive Company. „Pierwszym krokiem do poprawy szczotkowania jest zrozumienie zwyczajów szczotkowania konsumentów, a Apple ResearchKit okazało się do tego się potężnym narzędziem.”

Nowa szczoteczka do zębów Colgate Smart Electronic zapewnia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym w celu poprawy nawyków szczotkowania i zapobiegania problemom przed ich pojawieniem się. Zaprojektowany przy pomocy dentystów pędzel czyszczący zawiera czujniki czasu rzeczywistego i algorytmy sztucznej inteligencji do wykrywania skuteczności szczotkowania w 16 strefach jamy ustnej.

Szczoteczka do zębów wykorzystuje łączność Bluetooth i dźwiękową technologię wibracyjną i jest zasilana przez Kolibree – firmę specjalizującą się w inteligentnych urządzeniach, która jest pionierem w łączeniu szczoteczek do zębów ze sztuczną inteligencją i czujnikami ruchu 3D. Aplikacja Colgate Connect jest zintegrowana z Apple ResearchKit i wyposażona jest w trenera szczotkowania 3D, aby stworzyć przyjemną procedurę pielęgnacji jamy ustnej przy jednoczesnym zachowaniu lepszych nawyków szczotkowania.

Szczoteczka Colgate Smart Electronic Toothbrush będzie dostępna od 9 stycznia w USA wyłącznie na Apple.com oraz w wybranych sklepach Apple. Rekomendowana cena detaliczna to 99,95 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx