wtorek, 27 lutego

Nokia wzbogaca ofertę akcesoriów zdrowotnych o nowe akcesoria do śledzenia snu o nazwie Nokia Sleep, która debiutuje na tegorocznych targach Consumer Electronics Show.

Podobnie jak w przypadku osobistego trackera spania Beddit, którą Apple nabył w maju, Nokia Sleep jest cienką matą wkładaną pod materac, która ma wbudowane czujniki ruchu śledzące takie parametry jak długość snu, tętno, jakość snu i chrapanie. Wszystkie te dane można przeglądać w towarzyszącej jej aplikacji Health Mate. Dane są synchronizowane ze smartfonem za pomocą Wi-Fi.

Nokia Sleep zapewni użytkownikom otrzymanie ogólnej oceny snu w miarę tego jak dobrze minie nocny sen, podobnie jak działa ta funkcja w Beddicie. Urządzenie obejmuje integrację z IFTTT, dzięki czemu może łączyć się z innymi inteligentnymi produktami domowymi, takimi jak wyłącznik światła podczas zasypiania.

Urządzenie Nokia Sleep będzie dostępne za 99 dolarów, czyli 50 dolarów taniej niż Beddita. Więcej informacji o Nokia Sleep można znaleźć na witrynie internetowej firmy Nokia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx