czwartek, 28 września

Na chwilę przed tegorocznymi targami Consumer Electronics Show, które mają się rozpocząć w przyszłym tygodniu, popularny producent akcesoriów Belkin ogłosił kilka nowych produktów do ładowania bezprzewodowego zaprojektowanych dla najnowszych iPhone’ów Apple.

Belkin Boost Up Bold Wireless Charging Pad jest podobny do istniejącego urządzenia Belkin Boost Up Charging Pad dostępnego w Apple Store, ale występuje w kilku różnych kolorach, takich jak czarny, biały, różowy i granatowy. Oferuje do 10 W mocy wyjściowej dla szybkiego ładowania na wszystkich urządzeniach obsługujących Qi.

Bezprzewodowy stojak ładujący Belkin Boost Up ma ten sam okrągły kształt i takie same kolory jak model Bold, ale jego powierzchnia ładowania jest podpierana przez ramkę, która pozwala na ładowanie iPhone’a w trybie poziomym lub portretowym, a nie płasko leżąc na stole. Działa z wszystkimi urządzeniami z obsługą Qi i oferuje moc 10 W dla szybkiego ładowania bezprzewodowego.

Samochodowy zestaw Boost Up Wireless Car Charging Mount został zaprojektowany w celu bezprzewodowego ładowania w samochodzie urządzeń zgodnych z Qi, takich jak iPhone X, 8 i 8 Plus. Może być zamontowany na desce rozdzielczej lub oknie, dostosowany do różnych rozmiarów telefonów, i posiada dodatkowy port USB do ładowania innych urządzeń. Oferuje szybkie ładowanie 10W dla wszystkich urządzeń obsługujących Qi.

Boost Up Dual Wireless Charging Pad został zaprojektowany do ładowania dwóch smartfonów obsługujących Qi jednocześnie, obok siebie. Każda ładowarka oferuje szybkie ładowanie 10W i działa ze wszystkimi urządzeniami z obsługą Qi.

Do zastosowań komercyjnych firma Belkin wprowadza Boost Up Wireless Charging System, który będzie można zainstalować w salach konferencyjnych, biurach, restauracjach, sklepach detalicznych, hotelach i wielu innych. Dostępne są opcje montowania na górze, na płasko i pod powierzchnią.

Wszystkie nowe produkty do ładowania bezprzewodowego Belkin będą dostępne wiosną lub latem 2018 roku. Na ten moment nie podano ich cen.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx