piątek, 21 czerwca

Podczas konferencji prasowej odbywającej się na trwających targach CES 2016 w Las Vegas, LifeProof poinformował o rozszerzeniu swojej linii obudów FRĒ Power do iPhone’a 6 Plus i iPhone’a 6S Plus, zaznaczając w ten sposób debiut pierwszej wodoodpornej obudowy z baterią dla większych telefonów firmy Apple.

Posiadający certyfikat IP-68 FRE Power jest w pełni wodoodporną obudową do iPhone’a, która jest w stanie przetrwać do 2 metrów pod wodą do nawet do godziny. Oprócz tego, że jest wodoodporna, jest w stanie chronić iPhone’a przed zabrudzeniem, śniegiem, kurzem i uszkodzeniami przy przypadkowym upadku. Jest w stanie przetrwać upadek nawet z 2 metrów, a ochraniacz ekranu chroni wyświetlacz przed porysowaniem.
lifeprooffreiphone6splus

Obudowa FRE Power posiada wewnętrzną baterię o pojemności 3200 mAh, co powinno dać iPhone’owi 6S plus około jedno pełne naładowanie. Posiada funkcję ładowania auto-stop i szybką technologię ładowania, aby zmaksymalizować dodatkową baterię. Dostępna w kolorach „Blacktop Black” i „Base Jump Blue obudowa FRE Power chroni iPhone’a, pozostawiając w pełni dostępną kamerę, przyciski i skaner linii papilarnych Touch ID.

Według LifeProof, obudowa FRĒ Power dla iPhone’a 6S Plus będzie wkrótce dostępna w sprzedaży na stronie internetowej LifeProof. Jej cenę wyznaczono na 150 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx