poniedziałek, 22 lipca

FitBit Blaze

Podczas tegorocznych targów CES 2016 producent popularnych opasek fitness, firma Fitbit, zaprezentowała najnowszy dodatek do swojej linii urządzeń do ćwiczeń o nazwie „Fitbit Blaze„. Nowy produkt jest pierwszym w linii Fitbit z kolorowym wyświetlaczem LCD, który zawiera ekran dotykowy do interakcji z różnymi funkcjami śledzenia aktywności i powiadomień.

Podobnie do Apple Watch, Blaze pozwala użytkownikom na swobodne zmiany pasków i bransolet dopasowując je do aktualnych potrzeb. Tak jak w innych produktach, Blaze ma na celu mierzenie aktywności i ćwiczeń bez innych aplikacji firm trzecich dostępnych dla urządzenia.

simple.b-cssdisabled-png.h6a08b09d472d5b79ec8471d93e76d636.pack

Noszony na ręku Fitbit Blaze śledzi sen, ćwiczenia, zlicza kroki i spalone kalorie, a także posiada treningi FitStar, które prowadzą użytkownika przez schematy z instrukcjami krok po kroku. Wszystkie zebrane dane z Blaze będziemy mogli przesłać na telefon z systemem iOS, Android i Windows, czyli dokładnie tak samo jak pozwalały na to poprzednie produkty firmy.

Ten monitor aktywności automatycznie rozpocznie wykrywanie, kiedy jego użytkownik zaczyna działania, takie jak bieganie czy innego rodzaju aktywność sportowa dzięki funkcji „SmartTrack”. Blaze nie posiada GPSa (choć może wyciągnąć dane o położeniu z podłączonego do niego smartphone’a), ale zawiera czujnik tętna i kontroli muzyki.

Fitbit twierdzi, że urządzenie daje swoim użytkownikom dostęp do tradycyjnych powiadomień jakie są obecnie dostępne w większości inteligentnych zegarków, w tym informacje o przychodzących połączeniach, wiadomościach SMS i wpisach w kalendarzu na nowym wyświetlaczu touchsreen. Firma obiecuje również pięć dni żywotności baterii. Nowe urządzenie jest dostępne w rozmiarze małym, dużym i bardzo dużym i podobnie jak Apple Watch nie może być używany podczas pływania. Zainteresowani zegarkiem mogą dokonać wstępnego zamówienia na stronie internetowej Fitbit Blaze w cenie  199,95 dolarów w jednym z dostępnych kolorów: czarnym, niebieskim i śliwkowym. Sprzedaż zegarka rozpocznie się od marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx