sobota, 15 czerwca

spatia-spatia-airplay-speaker-3970

Podczas tegorocznych targów CES 2015 firma Moshi ogłosiła nowy, bezprzewodowy głośnik AirPlay o nazwie Spatia ubierający dźwięk w elegancki styl do Twojego domu lub biura.

„Spatia uosabia kluczowe cechy Moshi w stylu, jakości i funkcjonalności” powiedział Michael Leonhard, dyrektor zarządzający w Moshi. „Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem unikalnego produktu na rynku głośników bezprzewodowych do domu, który dostarcza potężny, przestronny dźwięk, a jednocześnie przynosząc nowoczesny, stylistyczny element, który może pasować do każdego wystroju domu.”

spatia-spatia-airplay-speaker-3959

spatia-spatia-airplay-speaker-3960

Spatia zawiera w sobie wiele różnych technologii, które współpracują ze sobą w celu dostarczenia potężnego dźwięku. Z pięcioma głośnikami i dwoma wzmacniaczami, Spatia wykorzystuje dwa układy DSP dla szerszego dźwięku. Spatia wyposażona jest także w technologię Wi-Fi dla bezstratnego przesyłania dźwięku i oraz AirPlay, a także zawiera dodatkowe gniazdo 3,5 mm do odtwarzania przewodowego.

Użytkownicy mogą również korzystać z dedykowanej aplikacji do głośników Spatia umożliwiającej dostrojenie brzmienia z korektora i wiele więcej. Moshi informuje, że głośnik trafi do sprzedaży „wkrótce”, ale nie podaje żadnych szczegółów na temat jego ceny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx